Про компанію

"Дім Кави" - це мережа спеціалізованих оффлайн / онлайн магазинів з продажу кавового обладнання відомих світових брендів і кави швейцарської фірми Blaser Cafe. У складі мережі також перебувають дегустаційні зали та спеціалізовані сервісні центри по ремонту кавового обладнання.

Історія "Будинки Кава" починається з 1995 року. Перший магазин "Дім Кави" відкрився в місті Харкові (1997 рік). Наш магазин є частиною франчайзингової мережі з 2007 року.

З питань франчайзингу - www.domkofe.ua.

"Дім Кави" є офіційним імпортером продукції відомих "кавових" брендів: Philips-Saeco, Gaggia, Spidem, Schaerer, Blaser Star, Elektra, Dalla Corte, Sgl, Bravilor Bonamat, HandPresso, Mazzer, Macap, Ditting, Blaser Cafe.

"Дім Кави" - це місце, де радо вітають кожного клієнта. Найширший асортимент продукції дозволить вибрати те, що прийдеться до душі саме вам! Кваліфікований персонал познайомить вас з історією кави, починаючи від паростка кавового дерева і закінчуючи проффесионально приготованим напоєм. Тут же ви зможете познайомитися з кавовим обладнанням для дому та офісу, побачити його в роботі, вибрати вподобану модель, познайомиться з тонкощами роботи на ньому і пройти майстер-клас з приготування кавових напоїв. Саме у нас будь-яка ваша зустріч буде проходити в спокійній, доброзичливій і ненав'язливій атмосфері кавування.

Ми здійснюємо професійну консультацію і допомогу при виборі кавового обладнання та його установку "під ключ". Також ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування кавового обладнання на базі наших спеціалізованих сервісних центрів по всій Україні.