Сервісний центр

Гарантійні ремонти, сервісне обслуговування в гарантійний та післягарантійний термін проводиться в спеціалізованих авторизованих сервісних центрах "Дім Кави" за адресами:

м. Київ, вул. Васильківська, 30
тел. (044) 496-21-82

м. Харків, вул. Кооперативна, 6/8
тел. (050) 912-42-48

Обмін і повернення товару протягом перших 14 днів післе покупки.

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Увага !!!

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів і потертостей.
А так же має бути збережено: повний комплект товару; цілісність і всі компоненти упаковки; ярлики; заводське маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.
Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.

Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті якщо:
- є механічні або інші пошкодження, який виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб;
- порушені правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
- було вироблено несанкціоноване розкриття, ремонт або змінені внутрішні комунікації та компоненти товару, змінена конструкція товару;
- неправильно заповнений гарантійний талон;
- серійний номер, що знаходиться на виробі, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступні несправності:
- природний знос або вичерпання ресурсу;
- випадкові пошкодження, завдані клієнтом або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т. п.);
- пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);
- пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі;
- пошкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або що виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів;
- пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації.